0 0 0
 
     
 
 
Top.LV

Maxima XX, Latvija (Limbaži)

Objekta veids: lielveikals

Objektu atklāja: uudensmeita | Atklāts: 10.12.2009 | Objekta komentāri: 0

 

Maxima XX, Latvija (Limbaži)

 

 

Info:
www.maxima.lv/par_uznemumu/veikalu_tikls/latvija

 

Veicot secīgi plānotas darbības, atskatoties uz esošo stāvokli, klientu un akcionāru vēlmēm, mazumtirdzniecības attīstību un pasaules tendencēm, MAXIMA GRUPĖ vienu reizi gadā pārskata un atjauno uzņēmuma stratēģiskos mērķus.
Misija:
Sniegt maksimālu labumu vietējiem iedzīvotājiem, apmierināt viņu ikdienas vajadzības pēc plaša patēriņa produktiem.
Tas nozīmē, ka ik dienu MAXIMA veikalos pircēji atrod to, ko meklē – atbilstošas kvalitātes preces vai pakalpojumus par vislabāko cenu.
Vīzija:
Mēs esam mazumtirdzniecības līderi mūsu darbības robežās – katrā valstī, valsts reģionā, pilsētā vai ielā. Tas nozīmē, ka MAXIMA jābūt pircējiem ērtākajam veikalam. MAXIMA veikalam jābūt viegli pieejamam, lai to izvēlētos, ja nepieciešams iepirkties vai nokārtot citas lietas.
Darba principi:
Strādājam klienta labā
Regulāri domājam par sava darba noderību cilvēkam. Strādājam tā, lai mūsu pircēji vienmēr atgrieztos, atvedot līdzi arī citus.
Ņemam un izdarām
Kompānijas princips: mazāk runāt, vairāk darīt. Komunicējam skaidri, atklāti un vienkārši. Esam patstāvīgi, uzņemamies atbildību, operatīvi pieņemam un realizējam lēmumus.
Uzticamies sev un komandai
Uzticamies saviem spēkiem, esam profesionāļi. Strādājam atbildīgi un uzticīgi. Ar kolēģiem strādājam vienlīdzīgi, cienām viņu darbu.
Esam godīgi un atklāti
Esam godīgi pret sevi, kolēģiem, partneriem un pircējiem.
MAXIMA sauklis „Par visu padomāts” vispirms apstiprina solījumu sev un pircējiem pastāvīgi domāt, kā padarīt iepirkšanos pēc iespējas ērtāku.
Kvalitātes kontrole:
MAXIMA lielu uzmanību pievērš tam, lai pircēji iegādātos tikai kvalitatīvas preces. Tādēļ izveidota stingra kvalitātes kontroles sistēma, kas aptver trīs galvenos posmus: ražošanu, piegādi un pārdošanu.
1. Pirmām kārtām ražotājs pārbauda, lai izgatavotā prece atbilstu kvalitātes kritērijiem.
2. Piegādātājs ir atbildīgs, lai no ražotāja saņemtās preces uz MAXIMAS noliktavām nokļūtu, ievērojot visas nepieciešamās kvalitātes noteiktās procedūras.
3. MAXIMA preču kvalitāti apstiprina akreditētas iestādes,preču kvalitāti pastāvīgi pārbaudām paši – to dara MAXIMA
Kvalitātes vadības departamenta eksperti.
Tikai pēc šiem produkcijas kvalitātes pārbaudes soļiem preces nokļūst veikalu plauktos. Pircēju ērtumam ir izveidota bezmaksas kvalitātes telefona līnija. Lietotāji vienmēr var vērsties pēc viņus interesējošās informācijas, kā arī ziņot par saviem novērojumiem. Tāpat MAXIMA izveidota un ieviesta vidēja mēroga uzņēmuma kvalitātes pārbaudes sistēma „MAXIMA pakalpojums”. Pārbaudi veic katru nedēļu visās valstīs, kurās ir MAXIMA veikali.